Dla szkół

Dla szkół i przedszkoli

ZAJĘCIA DLA KLAS

Zapraszamy do współpracy szkoły, które chciałyby przeprowadzić nietypową godzinę wychowawczą w formie lekcji ceramiki! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi, nasi prowadzący łączą kreatywną zabawę z nauką podstaw pracy twórczej.

Trwające 45 minut zajęcia prowadzimy w szkołach w Warszawie i okolicach, z dziećmi w klasach 0-6. Przywozimy ze sobą niezbędne materiały i sprzęt. Wszystkie prace wykonane podczas zajęć są wypalane w naszej pracowni (zapewniamy transport prac). Po wypale odwozimy je do szkoły lub przedszkola, do rąk własnych małych twórców..

JEST OKAZJA, SĄ ZAJĘCIA

Wykonane własnoręcznie przez dzieci przedmioty to niepowtarzalne i wzruszające prezent dla wszystkich dorosłych. Chętnie organizujemy więc jednorazowe warsztaty prezentowe, np. z okazji dnia Mamy, dni Babci i Dziadka, czy Gwiazdki. Wykonane przez dzieci przedmioty często są także wystawiane na szkolnych kiermaszach.

Trwające 45 minut zajęcia prowadzimy w szkołach w Warszawie i okolicach, z dziećmi w klasach 0-6. Przywozimy ze sobą niezbędne materiały i sprzęt. Wszystkie prace wykonane podczas zajęć są wypalane w naszej pracowni (zapewniamy transport prac). Po wypale odwozimy je do szkoły lub przedszkola, do rąk własnych małych twórców.


Cena zajęć ustalana jest indywidualnie, w zależności od ilości uczestników i godzin lekcyjnych. Zapraszamy do kontaktu.